מערכות אנרגיה סולארית

מחשבון סולארי: מחשבון מערכת סולארית מעודכן

כמה חשמל הגג שלכם מסוגל לייצר? כמה תוכלו להרוויח מהתקנת מערכת סולארית? חשבו במהירות את היקף ייצור החשמל האפשרי ואת פוטנציאל הרווח של השטח שלכם. לפני בחירת חברה להקמת מערכת סולארית חשוב להבין את היתרונות של מערכות סולאריות, המוצגות במידע הרלוונטי בתוך מחשבון מערכת סולארית. המחשבון הסולארי יציג את החסכון הכלכלי המשוער לאורך 25 שנה, תפוקת המערכת והרווח החודשי המשעורך.
סוג גג
סוג גג
גודל הגג במ''ר
רווח שנתי של לפחות:
סה''כ הכנסות משוערות:
ההספק שלך הוא:
KW

מחשבון גג סולארי

מי אנחנו?

בונים עתיד ירוק יותר עם אבילו

תמיד צעד לפני כולם, תמיד טיפה יותר ברי-קיימא כשזה מגיע לגגות סולאריים, אנחנו שם ב100% וזו הסיבה שאנחנו ממשיכים להוביל את שוק האנרגיה הסולארית בישראל. מערכת אנרגיה סולארית מקימים רק פעם אחת, רק עם אבילו. חברת אבילו גגות סולאריים היא חלוצת ממהפכת השימוש באנרגיה סולארית ירוקה במדינת ישראל. אנו מתמחים בהתקנת מערכות אנרגיה סולאריות על גג סולארי החל מייעוץ והתאמת המוצר הנכון ללקוח ועד למערכת סולארית רווחית ואמינה על מגוון רחב של סוגי מבנים שונים. אנחנו לא מתפשרים על אמינות ואחריות מלאה בכל מערכות האנרגיה הסולאריות שלנו ומשתמשים רק ברכיבים האיכותיים ביותר בשוק (TIER 1 על פי מדד בלומברג העולמי). לאבילו מערך ארצי בכל הארץ שכולל עשרות צוותי התקנה האיכותיים והמיומנים ביותר. עם אבילו תקבלו מערכת אנרגיה סולארית עם ניצול האנרגיה המקסימלי הזמין בשוק ע''י שימוש בפאנלים סולאריים חכמים, יחד עם אפליקצייה לנייד המאפשרת לעקוב על כמות היייצור וצריכת החשמל הביתית ושירות ואחריות מורחבים מבית אבילו.

1500
פרויקטים
K 250
קוט''ש מיוצר כל שנה
M 200
היקף פרויקטים
M 1
טון CO2 נחסכו
מערכות אנרגיה סולארית

מחשבון מערכת סולארית

שאלות ותשובות

אתם ניצבים כעת לפני בחירת מערכת סולארית המתאימה לנכס שלכם. הצטרפו עוד היום למהפכת האנרגיה הסולארית בישראל ובצעו שינוי אמיתי ועזרו לשמור על הסביבה ושפרו את איכות החיים של משפחתכם באמצעות חיסכון כלכלי רב. מערכת מחשבון הסולארי של אבילו מספקת את כל הנתונים הרלוונטים על המערכת שלכם. התחלו להשתמש במחשבון גג סולארי של אבילו עוד היום!

צריך עזרה?