הגיע הזמן שהשמש תייצר לך כסף. נצל את הגג שלך!

מערכת סולארית ביתית: הכל על מערכות סולאריות ביתיות

התקנת מערכת סולארית ביתית על הגג שלכם מאפשרת לכם לייצר חשמל נקי, ירוק והכנסה פסיבית קבועה. המערכת מניבה תשואות דו ספרתיות כל שנה, ישירות מחברת החשמל מה שהופך אותה להשקעה האטרקטיבית ביותר בשוק. המערכת הסולארית הביתית של אבילו מתאימה לגגות של בתים פרטיים מ40 מ''ר גג ומעלה. המערכת שלנו מתאימה על גגות בטון, גגות רעפים, גגות איסכורית, פרגולות וכו'.
24/7
זמינות
25
שנות אחריות
100
עובדים
מערכות אנרגיה סולארית

מי אנחנו?

בונים עתיד ירוק יותר עם אבילו

תמיד צעד לפני כולם, תמיד טיפה יותר ברי-קיימא כשזה מגיע לגגות סולאריים, אנחנו שם ב100% וזו הסיבה שאנחנו ממשיכים להוביל את שוק האנרגיה הסולארית בישראל. מערכת אנרגיה סולארית מקימים רק פעם אחת, רק עם אבילו. חברת אבילו גגות סולאריים היא חלוצת ממהפכת השימוש באנרגיה סולארית ירוקה במדינת ישראל. אנו מתמחים בהתקנת מערכות אנרגיה סולאריות על גג סולארי החל מייעוץ והתאמת המוצר הנכון ללקוח ועד למערכת סולארית רווחית ואמינה על מגוון רחב של סוגי מבנים שונים. אנחנו לא מתפשרים על אמינות ואחריות מלאה בכל מערכות האנרגיה הסולאריות שלנו ומשתמשים רק ברכיבים האיכותיים ביותר בשוק (TIER 1 על פי מדד בלומברג העולמי). לאבילו מערך ארצי בכל הארץ שכולל עשרות צוותי התקנה האיכותיים והמיומנים ביותר. עם אבילו תקבלו מערכת אנרגיה סולארית עם ניצול האנרגיה המקסימלי הזמין בשוק ע''י שימוש בפאנלים סולאריים חכמים, יחד עם אפליקצייה לנייד המאפשרת לעקוב על כמות היייצור וצריכת החשמל הביתית ושירות ואחריות מורחבים מבית אבילו.

1500
פרויקטים
K 250
קוט''ש מיוצר כל שנה
M 200
היקף פרויקטים
M 1
טון CO2 נחסכו

כמה שווה הגג שלך?

מחשבון כדאיות מערכת סולארית ביתית

מהי ההכנסה החודשית שהמערכת הסולארית שלך עומדת לייצר?

מחיר מערכת סולארית ביתית תלוי במספר פרמטרים: גודל הגג, גובה הגג, כיוון הגג, מיקום הגג וצריכת החשמל הנוכחית שלכם.

סוג גג
גודל הגג במ''ר
מ''ר
רווח שנתי של לפחות:
ההספק שלך הוא:
KW
מערכות אנרגיה סולארית

למה אנחנו?

חלוצי שוק המערכות הסולאריות הביתיות כבר מ-2010

מערכות סולארית למגזר הפרטי

השכרת מערכת סולארית בכל גודל, מרוויחים ביחד.

מערכות גג סולארי למגזר המסחרי

מגזר חקלאי

מערכות גג סולארי למגזר החקלאי

לאבילו מעל ל-12 שנות ניסיון בתחום המערכות הסולאריות , מחלוצות התחום בישראל, יותר מ1500 התקנות של מערכות אנרגיה סולאריות ביתיות בכל סוגי גג סולארי החל מרעפים ועד לרפתות. אנחנו מתחייבים לחדשנות, שקיפות, יעילות, מקצועיות, מיומנות גבוהה, בטיחות וניסיון רב. בכל פרוייקט מערכת סולארית  אנחנו מבצעים תכנון הנדסי מדוייק בתיאום מלא עם הלקוח המאפשר ניצול מקסמילי של שטח הגג כדי לייצר את כמות האנרגיה המקסימלית. אנו דוגלים במקצועיות מירבית ויעילות בתחום רישוי המערכת, תכנון וההקמה של גגות סולאריים, אשר יבטיחו את הקמת הפרויקטים במועד הנקבע ובתפוקה מירבית של חשמל בהתאם לתנאי השטח. לאבילו ידע וניסיון רב המאפשרים הקמת גגות סולאריים במחירים תחרותיים.

תהליך התקנת מערכות סולאריות ביתיות

1

מתחילים לעבוד על הגג

צוות המתקינים של אבילו מתחלק לשני צוותים: צוות קונסטרוקציה המתקין את התשתית עליה תותקן המערכת הסולאירת וצוות האחראי על התקנת ארון החשמל והממיר.

2

כבילת המערכת

מיקום הכבילה מהמערכת הסולארית לממיר.

3

פריסת הפאנלים הסולאריים

העלאת הפאנלים על הגג (באופן ידני או בשימוש של מנוף) והתקנתם.

4

בניית תעלות החשמל

בניית התעלות תוך שמירה על אסתטיקה ועבודה בטוחה.

5

חיבור המערכת לממיר וחיווט

בודק חשמל מוסמך בודק את תקינות חיבור המערכת, תקינות הפאנלים, ותקינות הממיר וארון החשמל.

6

בדיקות אחרונות למערכת

המערכת מאושרת ע"י בודק חשמל מוסמך חיצוני, החלפת מונה החשמל וחיבור רשמי לחברת הרשמל. המערכת הסולארית הביתית באוויר – אתם מתחילים לייצר חשמל נקי וירוק והכנסה קבועה מהגג שלכם!

מהי מערכת סולארית ביתית?

כל מה שצריך לדעת ולהבין לגבי מערכת סולארית ביתית והתקנתה וביצועה והמידע הרלוונטי עבורכם.

מערכת סולארית ביתית מייצרת החזר חודשי קבוע ומובטח – כל יום שהפאנלים הסולאריים מחוברים והשמש זורחת התשלום החודשי מגיע לחשבון הבנק. שטח הגג שלכם לא מנוצל, זו ההזדמנות שלך לקחת חלק במהפכת האנרגיה הסולארית בישראל, ולייצר נכס שמניב כסף!

מדינת ישראל באמצעות חברת החשמל מתחייבת לשלם לכם למשך 25 שנה הבאות.  היום בהשקעות שונות אפשר לקוות לתשואה של 6-7% בעסקה מוצלחת. שוק האנרגיה הסולארית ייצר הזדמנות השקעה עם תשואה של יותר מ10% כל בשנה והחזר השקעה צפוי בסדר גדול של 9 שנים. 

בשנים האחרונות, מדינת ישראל תומכת בפיתוח גגות סולאריים ומציעה הטבות מס וארנונה בחינם על מערכות סולאריות. המגזר הפרטי זכאי  לפטור מס מלא עד הכנסה שנתית בסך 24,000 ₪, וכן, רק 10% מס על הכנסות שנתיות של לא יותר מ-100,000 ₪.

כל התהליך מא' עד ת' מתבצע על ידינו. החל מהוצאת ההיתרים להקמת המערכת הסולארית,נעשה את כל התהליך מול חברת חשמל גם לצורך הוצאת ההיתרים להקמת המערכת וגם בהתחשבנות על קבלת הכספים על חהשמל המיוצר. חברתנו פיתחה מערכת יחודית המנהלת את הוצאת החשבוניות באופו אוטומטי לחלוטין.

למעשה, בימים הללו קיים מחדל סביבתי וקיים צורך להפחית את כמות פליטת הCO2 שמזיק לכדור הארץ, ובעל קשר ישר על שינויי האקלים בעולם וזיהום האוויר בעולם. 

למזלנו, קיימת הזדמנות לקחת חלק, ולמנוע את ההתחממות הגלובלית של כדור הארץ. מערכת אנרגיה סולארית מפיקה אנרגיה סולארית נקייה וירוקה ומחליפה פליטה של עשרות אלפי טונות C02 לאטמוספירה. כאן בטנגו, אנחנו מאמינים שאנרגיה סולארית היא לא רק דרך לאנושות לייצר אנרגיה אבל גם דרך לסביבה להירפא מהנזק התעשייתי שנגרם לה.

פאנלים סולאריים

שאלות ותשובות

החל מיום 1.3.2021 תעריף תשלומי חברת החשמל הוא כלהלן: 15 קילוואט ראשונים – 48 אגורות, יתרת ההספק בין 100-16 קילוואט - 41 אגורות, יתרת ההספק שבין 300-101 קילוואט – 5.24 אגורות, יתרת ההספק שבין 630-301 קוט"ש – 91.18 אגורות. כמו כן, החל משנת 2018 , התעריפים הללו אינם צמודים לשום מדד.

צריך עזרה?