הגיע הזמן שהשמש תייצר לך כסף

פאנל סולארי: כל מה שצריך לדעת על פאנלים סולאריים

בישראל בפרט ובעולם מתחוללת מהפכת אנרגיה ירוקה בימים הללו. פאנלים סולאריים מותקנים ע"י אבילו מדי יום וזוכים באנרגיה ירוקה ונקייה, ומפיקים חשמל והכנסה מהשמש. 

תהליך הפקת חשמל בפאנלים סולאריים:

מערכת פוטו וולטאית יודעת לחלץ מקרני השמש חומר הנקרא פוטון. פגיעת הפוטונים בפאנל הסולארים משחרר אלקטרונים המייצרים זרם חשמלי.

24/7
זמינות
25
שנות אחריות
100
עובדים
מערכות אנרגיה סולארית

מי אנחנו?

בונים עתיד ירוק יותר עם אבילו

תמיד צעד לפני כולם, תמיד טיפה יותר ברי-קיימא כשזה מגיע לפאנליים סולאריים, אנחנו שם ב100% וזו הסיבה שאנחנו ממשיכים להוביל את השוק בישראל. פאנלים סולאריים מקימים רק פעם אחת, רק עם אבילו. חברת אבילו פאנלים סולארייםהיא חלוצת ממהפכת השימוש באנרגיה סולארית ירוקה במדינת ישראל. אנו מתמחים בהתקנת פאנלים סולאריים החל מייעוץ והתאמת המוצר הנכון ללקוח ועד למערכת סולארית רווחית ואמינה על מגוון רחב של סוגי מבנים שונים. אנחנו לא מתפשרים על אמינות ואחריות מלאה בכל מערכות הפאנלים הסולאריים שלנו ומשתמשים רק ברכיבים האיכותיים ביותר בשוק (TIER 1 על פי מדד בלומברג העולמי). לאבילו מערך ארצי בכל הארץ שכולל עשרות צוותי התקנה האיכותיים והמיומנים ביותר. עם אבילו תקבלו מערכת עם ניצול האנרגיה המקסימלי הזמין בשוק ע''י שימוש בפאנלים סולאריים חכמים, יחד עם אפליקצייה לנייד המאפשרת לעקוב על כמות היייצור וצריכת החשמל הביתית ושירות ואחריות מורחבים מבית אבילו.

1500
פרויקטים
K 250
קוט''ש מיוצר כל שנה
M 200
היקף פרויקטים
M 1
טון CO2 נחסכו

כמה שווה הגג שלך?

מחשבון פאנלים סולאריים

מהי ההכנסה החודשית שהגג שלך עומד לייצר?

עלויות הפאנלים הסולארים פחתו ביותר מ75% במהלך העשות האחרון, כיום, ניתן להפיק חשמל סולארי ביתי בעלות זולה יותר מהחשמל בו אתם משתמשים כרגע. מערכת סולארית של אבילו מחזיקה את ההשקעה בד"כ בין 7-10 שנים, תלוי בגודל והספק המערכת. חברת החשמל מעניקה לכם אסדרת חשמל עם תשלום חודשי לכל קוט"ש ל25 שנים הבאות, המערכת הסולארים תפיק חשמל למערכת הביתי שלכם ותניב לכם רווחים מחברת החשמל הפטורים ממס!

סוג גג
גודל הגג במ''ר
מ''ר
רווח שנתי של לפחות:
ההספק שלך הוא:
KW
מערכות אנרגיה סולארית

למה אנחנו?

חלוצי השוק הפאנלים הסולאריים כבר מ-2010

פאנלים סולאריים למגזר הפרטי

השכרת גגות בכל גודל, מרוויחים ביחד.

פאנלים סולאריים למגזר המסחרי

מגזר חקלאי

פאנלים סולאריים למגזר החקלאי

לאבילו מעל ל-12 שנות ניסיון בתחום מערכות הפאנלים הסולאריים , מחלוצות התחום בישראל, יותר מ1500 התקנות של מערכות פאנלים סולאריים בכל סוגי הגגות החל מרעפים ועד לבנייני יוקרה. אנחנו מתחייבים לחדשנות, שקיפות, יעילות, מקצועיות, מיומנות גבוהה, בטיחות וניסיון רב. בכל פרוייקט פאנלים סולאריים אנחנו מבצעים תכנון הנדסי מדוייק בתיאום מלא עם הלקוח המאפשר ניצול מקסמילי של שטח הגג כדי לייצר את כמות האנרגיה המקסימלית.

אחת הסיבות העיקריות למהפכת האנרגיה הירוקה בישראל בימים הללו היא התחייבות מדינת הישראל לוועדה הבין לאומית. המדינה התחייבה להשתמש בכ17% אנרגיה ירוקה מסך הצריכה הלאומי עד שנת 2025. לכן, המדינה מעודדת בתים פרטיים, בנייני מגורים ומרכזים תעשייתים להתקין פאנלים סולארים, אנו רואים האצה של מדינת ישראל במספר אסדרות החשמל הניתנות (הסכמי החשמל עם בעלי פאנלים סולאריים ל25 שנים הבאות).

תהליך התקנת פאנלים סולאריים

אנו באבילו, יודעים להשיג יעילות מרבית של תפוקת החשמל מהגג שלכם באמצעות תיכנון נכון של מהנדס מומחה. ההתאמה לפאנלים הסולארים נבחרת לפי הגורמים הבאים: גודל השטח שברשותכם, גובה השטח, כיוון השטח (דרום, צפון, מערב, מזרח), מיקום השטח וצריכת החשמל הנוכחית של המבנה.

מהם תנאי הסף להתקנת פאנלים סולאריים?

אנו באבילו דואגים לקבל היתרים במהירות מהרשויות לבניית מערכת סולארית, קבלת ההיתר מותנית בהצגת המסמכים הבאים לרשות המקומית: מתכנן שלד הבניין, אחראי לביצוע השלד, בעל הזכות בנכס והאחראי לביקורת המערכת.

טופס 4, תשתית חשמל תקינה, חיבור חשמל קבוע, תחזוקה, וכן, על המבנה עליו תוקם המערכת הסולארים להיות מבנה בהיתר.

1

פגישה ללא עלות עם מהנדס

פגישה ללא עלות עם מהנדס מומחה מטעם אבילושמתאים את המערכת למבנה והצרכים שלכם. 

2

הקמת פאנלים סולאריים

תכנון מהנדס מומחה, רישוי מול הגורמים הרלוונטים, התקנת המערכת וחיבורה לרשות החשמל.

3

הכנסה בטוחה ויציבה

מתחילים להרוויח הכנסה בטוחה ויציבה לטווח ארוך ומצוות טנגו שאיתכם בכל התהליך.

מזה פאנלים סולאריים לבית?

בממוצע, כל 10 מ"ר מניבים המערכת הסולארית שלנו רווח שנתי באיזור של 1000 שח.  לפי התעריף החדש של רשות החשמל שעבור כל 1 קוט"ש ששווה 0.48 אגורות בנוסף, הביטחון שחוזה עם חברת חשמל לקניית החשמל ממכם למשך 25 שנים הבאות.

מערכת אנרגיה סולארית מייצרת החזר חודשי קבוע ומובטח – כל יום שהפאנלים מחוברים והשמש זורחת התשלום החודשי מגיע לחשבון הבנק. שטח הגג שלכם לא מנוצל, זו ההזדמנות שלך לקחת חלק במהפכת האנרגיה הסולארית בישראל, ולייצר נכס שמניב כסף!

מדינת ישראל באמצעות חברת החשמל מתחייבת לשלם לכם למשך 25 שנה הבאות.  היום בהשקעות שונות אפשר לקוות לתשואה של 6-7% בעסקה מוצלחת. שוק האנרגיה הסולארית ייצר הזדמנות השקעה עם תשואה של יותר מ10% כל בשנה והחזר השקעה צפוי בסדר גדול של 9 שנים. 

בשנים האחרונות, מדינת ישראל תומכת בפיתוח מערכות אנרגיה סולארית ומציעה הטבות מס וארנונה בחינם על מערכות סולאריות. המגזר הפרטי זכאי  לפטור מס מלא עד הכנסה שנתית בסך 24,000 ₪, וכן, רק 10% מס על הכנסות שנתיות של לא יותר מ-100,000 ₪.

כל התהליך מא' עד ת' מתבצע על ידינו. החל מהוצאת ההיתרים להקמת המערכת הסולארית,נעשה את כל התהליך מול חברת חשמל גם לצורך הוצאת ההיתרים להקמת המערכת וגם בהתחשבנות על קבלת הכספים על חהשמל המיוצר. חברתנו פיתחה מערכת יחודית המנהלת את הוצאת החשבוניות באופו אוטומטי לחלוטין.

למעשה, בימים הללו קיים מחדל סביבתי וקיים צורך להפחית את כמות פליטת הCO2 שמזיק לכדור הארץ, ובעל קשר ישר על שינויי האקלים בעולם וזיהום האוויר בעולם. 

למזלנו, קיימת הזדמנות לקחת חלק, ולמנוע את ההתחממות הגלובלית של כדור הארץ. מערכת אנרגיה סולארית מפיקה אנרגיה סולארית נקייה וירוקה ומחליפה פליטה של עשרות אלפי טונות C02 לאטמוספירה. כאן בטנגו, אנחנו מאמינים שאנרגיה סולארית היא לא רק דרך לאנושות לייצר אנרגיה אבל גם דרך לסביבה להירפא מהנזק התעשייתי שנגרם לה.

פאנלים סולאריים

מבנה פאנלים סולאריים

המערכת הסולארים בנויה ממספר מרכיבים עיקריים:

ממיר חשמל תפקידו של הממיר הוא המרת הזרם החשמלי לרשת החשמל הכללית

קונסטרוקציה – קיבוע הפאנלים הסולאריים בצורה נכונה למגוון הגגות

כבלי חשמל תיאום העברת החשמל מהפאנלים הסולאריים לרשת החשמל הביתית שלכם ולרשת החשמל הארצית

פאנלים סולאריים – פאנלים המורכבים מתאים סולאריים פוטו וולטאיים

המודול הפוטו וולטאי קיים כבר משנת 1990, המערכת מורכבת מ85%-92% סילקון ליעילות מרבית בייצור החשמל.

קיימות שתי שכבות סילקון בפאנלים –  וכאשר קרן שמש פוגעת בשכבה הסיליקון העליונה  הטעונה באלקטרונים, אנרגיה אלקטרונית משתחררת לשכבת הסילקון השנייה, כך מופק הזרם החשמלי.

מהי היעילות של פאנלים סולאריים

מידת היעילות של הפאנלים הסולאריים תלויה בעוצמת הפלט של הזרם החשמל, העוצמה נעה בין 100 ל365 ואט. פאנלים סולאריים יכולים להגיע ליעילות מרבית של 24% בימינו. חשוב לנו באבילו למקסם את ייצור האנרגיה הירוקה מהפאנלים הסולאריים מבלי להרוס את הייחוד של הגג שלך.  בתכנון אדריכלי נכון ובהתאמה מלאה עם הלקוח על מנת לשמר את האסתטיקה של הגג ושילוב הפאנלים בגג בצורה נקייה שתגרום לשיפור נראות הגג.

כיצד מתבצעת תחזוקת פאנלים סולאריים

תחזוקת הפאנלים הסולאריים מתבצעת על ידי חברת אבילו.  אנו מבצעים הכנות מבעוד מועד שכוללות ריסוס וגיזום עצים העלולים לפגוע במערכת בעתיד. לאחר התקנת הפאנלים אנו מתחזקים את הפאנלים בניקיון מדי רבעון, וכן, ניקיון מקיף  וחיזוק הכבלים של ארונות החשמל מדי שנה.  

בנוסף, אנו ממליץ על טיפול מקיף מדי 5 שנים.

תיאורטית, ניתן להפעיל מערכת סולארית מכל גודל של שטח גג פנוי.
עם זאת, חיסכון משמעותי של אלפי שקלים בשנה מתאפשר מגודל גג של כ-60 מטר רבוע ומעלה.
יש מספר מאפיינים שחשוב להתייחס אליהם בבחירת הפריסה המדויקת של המערכת על גג הנכס שלכם: המערכת צריכה לאפשר חשיפה מרבית לקרינה ישירה של שמש אך גם לספק הגנה טבעית על המערכת מפני פגעי מזג אוויר.
במטרה ליעל את המערכת תחושב הזווית המיטבית להתקנת הלוחות ומיקומם כך שלא יוטל עליהם צל ממבנים, עצים או גורמים אחרים בסביבה. במידת האפשר, עדיפות תינתן להתקנת לוחות לכיוון דרום, בו הקרינה חזקה יותר ויעילות המערכת גבוהה יותר. למרות שקיימים לוחות מסתובבים שעוקבים אחר תנועת השמש בשמיים באמצעות מנועים, הבלאי המוגבר שלהם הופך אותם לבלתי-כדאיים לרוב הלקוחות. לכן, סביר שיומלץ לכם להתקין לוחות נייחים בזווית קבועה.

קולטים סולאריים

שאלות ותשובות

הגיע הזמן שאתם תצטרפו להשינוי במעבר לאנרגיה ירוקה ותקחו חלק בשמירה אקטיבית על כדור הארץ שלנו, תוך כדי שאתם חוסכים בחשבון החשמל ומרוויחים הכנסה פסיבית למשק הבית שלכם. 

למחשבון סולארי לבדיקת שווי הגג שלכם לחצו כאן

צריך עזרה?